Studia niestacjonranezaoczne

Logistyka

Pomorska Szkoła Wyższa jest pierwszą i jedyną uczelnią wyższą na Kociewiu, która kształci studentów na poziomie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz na studiach podyplomowych od 1pażdziernika 2001 r. Od początku działalności PSW w Starogardzie Gdańskim wykształciła kilka tysięcy absolwentów studiów zawodowych i słuchaczy studiów podyplomowych.

Największą popularnością cieszą się kierunki takie jak Pedagogika, Administracja i Logistyka. Kierunki te dają szerokie możliwości orientacji na rynku pracy, dlatego też naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie programów nauczania tak aby w pełni przygotowywały naszych studentów do wejścia na rynek pracy lub awansu na ścieżce zawodowej.

W naszej uczelni dbamy o współpracę z najbardziej cenionymi wykładowcami z wieloletnim stażem zawodowym, ale także szukamy praktyków i ludzi biznesu, którzy w ramach zajęć warsztatowych przygotują studentów do odważnych decyzji zawodowych.

Zajęcia odbywają się w przestronnych pomieszczeniach, gdzie w pełni zachowujemy komfort i bezpieczeństwo podczas nauki. Dla studentów każdego kierunku organizowane są spotkania z „ciekawymi ludźmi”, po to aby inspirować, motywować i poszerzać perspektywy rozwoju naszych studentów.

Oferta Studiów Podyplomowych Pomorskiej Szkoły Wyższej, jest spójna z ofertą kształcenia na poziomie licencjackim. Zdobywając wyższe wykształcenie proponujemy poszerzenie wiedzy o dodatkową specjalizację, co kompleksowo odpowiada na potrzeby naszych studentów.

LOGISTYKA

Jeśli jesteś zainteresowany branżą logistyczną oraz oczekujesz pracy, która zapewni Ci przyszłość- te studia są dla Ciebie.

Oferujemy dwie specjalności:

Logistyka w przedsiębiorstwie

Student wybierając tę specjalność wzbogaci się o wiedzę z zakresu logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw. Absolwenci po tej specjalności odnajdą się między innymi w firmach zajmujących się produkcją, zostaną przygotowani do pracy w przedsiębiorstwach logistycznych oraz wszelkich jednostkach gospodarczych. Przykładowe przedmioty: Logistyka produkcji, Logistyka zaopatrzenia, Zarzadzanie projektem logistycznym, Grafika Inżynierska.

Transport i spedycja

Ta specjalność kształci pod kątem przewozu towarów. Student nauczy się między innymi zarządzać procesami transportu oraz dystrybucji, zaznajomi się z controllingiem procesów logistycznych. Absolwenci mogą szukać zatrudnienie w różnych firmach transportowych oraz spedycyjnych. Przykładowe przedmioty: Organizacja i technika przewozów, Automatyka systemów transportowych, Ekologistyka.

Praktyki

960 godzin (6 miesięcy)

Czas trwanie studiów

6 semestrów